Wynik badania TK szyi a nowotwór mózgu

WYNIK BADANIA TOMOGRAFI KOMPUTEROWEJ SZYI bez środka kontrastowego i niepokojące objawy zdrowotne Czy to nowotwór lub guz mózgu? Prosze o intepretacje mojego wyniku oraz moich niepokojących objawów co to dla mnie oznacza ? PROSZE o odpowiedz Dziękuje Badanie TK U podstawy języka pogrubienie tkanki limfoidalnej do 13mm Tarczyca niepowiększona,niejednorodna,o nierównych obrysach-przewlekły stan zapalny? Naczynia szyjne bez istotnej patologi Ślinianki podżuchwowe i przyuszne niepowiększone,jednoro

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki, bez tego nie można nic więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.