Wynik badania toksoplazmozy w 12-tygodniu ciąży

Witam jestem w 12tyg ciazy odebralam dziśwyniki badań toksoplazmozy awidność : awidność przeciwciał w kl. IgG 0.44 Opis Niska awidn <0.200 Graniczna awidn. 0.200-<0.300 Wysoka awidn. >=0.300 Wysoka awidność powyzej 0.3wyklucza zarażenie w ciągu ostatnich 3-4miesiec BARDZO PROSZĘ O INTERPRETACJĘ WYNIKÓW.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, wynik wskazuje, że w przeszłości przeszła Pani zarażenie toksplazmozą i organizm wytworzył odporność przeciwko temu patogenowi.