Wynik badania tomografii komputerowej głowy 58-latki

Witam .Proszę o interpretacje wyników tomografii komputerowej glowy wykonanej w dniu 17 wrzesnia 2014 roku .Oto wyniki badania przed i po wzmocnieniu kontrastemNiedorozwoj zatoki klinowejBrak pneumatyzacji wyrostkow sutkowychZaniki korowo-podkoroweWpłacie czolowym prawym niewielki ok. 8 mm obszar hipodensyjny o charakterze poudarowym Podobne ognisko w placie potylicznym prawymUklad komorowy nieco szerszy , odpowiedni do zanikowStruktury srodkowe bez przemieszczen

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisany wynik badania powinien być zinterpretowany w oparciu o występujące objawy. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.