Wynik badania TSH i niska waga ciała u 21-latki

Witam mam pytanie do expertów, lekarzy odebrałam wyniki tsh 3egn 0,27_4,20 a ja mam 2.280 przypominam że mam152 wzrostu grubą szyję problemy z przełykaniem moja waga wynosi 38 kg spadła szybko a ważyłam 53 kg lekarz rodzinny skierował mnie do lekarza od tarczycy niestety musze pojechać gdzieś do lublina proszę o opinie wynik anty-hbs dodatni 94 niestety mam duży brzuch tak jak w ciąży proszę o opinie

Szanowna Pani,

Sugerowałbym wykonanie usg brzucha i ocenę parametrów wątrobowych we krwi: ASPAT, ALAT. GGTP,bilirubina. Warto dodatkowo wykonać morfologię oraz oznaczyć CRP TSH mieści się w zakresie wartości referencyjnych. Warto jednak wykonać usg tarczycy, aby móc coś więcej powiedzieć.

Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Marek Derkacz