Wynik badania TSH i spadek wagi

Witam mam pytanie do pana doktora otóż tsh 3egen norma 0.27 -4.20 niestety ja mam 2.280 tarczyce mam duża mam problemy z przełykaniem moja waga spadła do 16kg waże około 39 kg a wcześniejsza waga 53 kg . anty -hbs dodatni co to oznacza panie doktorze ? Prosze o fachową pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, poziom TSH jest w normie. konieczna jest dalsza diagnostyka u endokrynologa.