Wynik badania TSH kobiety w 15 tygodniu ciąży

Witam!Mam 28 lat i jestem w 15 tygodniu ciąży. 12 listopada robiłam badania TSH 3 generacja i wyszedł mi wynik: 0,020 ulU/ml, gdzie mam podane,że norma dla kobiet w ciąży to 0,2-3,5 ulU/ml. Nic mnie nie boli, nic nie dolega, dobrze się czuję, w rodzinie też nikt nie miał problemów z tarczycą. Proszę o interpretację wyniku, czy mam się czego obawiać i czy tak niskie stężenie TSH wpłynie negatywnie na rozwój dziecka?Proszę o przesłanie odpowiedzi na e-mail:czarnockam@onet.pl

Renata GrzechociĹska

Witam.
TSH znajduje się w dolnej granicy normy dlatego proponuję wykonać badanie fT3, fT4 i skonsultować te wyniki z endokrynologiem albo ginekologiem prowadzącym ciążę.
Pozdrawiam