Wynik badania tyreoglobuliny bez przeciwciał

Lekarz endokrynolog zlecil mi zrobienie badania tyreoglobulina bez przeciwcial.Nie wiem ,czy moj wynik jest w normie.Wynik to 10,5 ng/ml .prosze o odpowiedz,bo na wizyte musze jeszcze poczekac chwile M.G.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niewielkie ilości tyreoglobuliny (do 30 ng/ml) obecne są w krążeniu ustrojowym i nie stanowią problemu.