Wynik badania USG ciąży a ustalenie ojcostwa

Witam. Jestem w 22 tygodniu ciąży wyliczonej z usg.ostatnia om 20.07 jednak lekarz stwierdził że om z usg to 29.07 termin porodu 5.03 Total hcg ilosciowo wykonałam 22.08 wynik to 122 .mam wątpliwości co do partnera 1 stosunek był 29.07 a drugi 8-9.08 lekarz powiedział że ojcem jest 2 partner czyli mój mąż. Proszę o opinię innego specjalistę

Lek. Tomasz Budlewski

Tak naprawdę jedynie badanie genetyczne moze okreslic ojca dziecka.