Wynik badania USG Doppler 51-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretację wyniku USG Doppler. Niewydolna od ujścia do poziomu perforatora nadkostkowego / 9 cm nad podeszwą / żyła odpiszczelowa, niewydolne perforatory Huntera, przypiszczelowy 27 cm nad podeszwą i nadkostkowy 9 cm nad podeszwą. Pozostałe żyły drożne. Co z tym dalej robić ?

W takim wypadku zalec się leczenie operacyjne (usunięcie żyły odpiszczelowej wielkiej). Najlepiej w tej sprawie skonsultować się z chirurgiem naczyniowym.