Wynik badania USG jamy brzusznej i opis jajników

Witam ! Prosze bardzo o przeanalizowanie mojego wyniku USG jamy brzusznej. Lewy jajnik wiekszy w porównaniu z prawym o wym. 50x33mm z przestrzenią płynową śr.18mm. Czy to moze byc rak jajnika ?Mam nieregularne miesiączki, które trwaja tylko 2 dni. Od czasu do czasu mam wzdęcia, niestrawność, ból krzyzowe oraz uczucie pełnego brzucha. Bardzo sie boję proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, należy wykonać dodotkowe badania w tym markery oraz dokładniejsze badania obrazowe. Pozdrawiam