Wynik badania USG kolana i wysięk w zachyłku nadrzepkowym

Proszę o interpretacje: Usg kolano lewe: Cechy niewielkiego Wysięku w zachyłku nadrzepkowym Brak cech tendinopatii rozcięgna m. 4głowego uda Obrzęk ciała tłuszczowego Hoffy Fałd błony maziowej po str. bocznej Aparat wyprostny o zachowane. czynności, wydolny Bez cech zastrzenia strukt. kostnych . Cechy mał/umiarkowanej lateralizacji rzepki w badaniu dynam. Szer. szpar stawowych symetryczna Łąkotki, więzadła poboczne i krzyżowe prawid. Chondropatia SRU pod post. ścięczenia chrz. staw. do 0.18cm

Lek. Tomasz Budlewski

Aby moc sie wypowiedzieć konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie oraz łączna interpretacja wykonanego badania. Proponuje udać sie do lekarza zlecającego powyzsze badanie. W czasie wizyty bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.