Wynik badania USG macicy 40-latki do analizy

Wynik mojego badania usg: Trzon macicy o wymiarach 46/37/41 mm w przodozgięciu o mięśniówce niejednorodnej na ścianie przedniej mięśniak o śr.11 mm. Endometrium izoechogenne, jednorodne o szerokości 4 mm. Jajnik prawy/lewy-b/z. Nie chcę czekać na rozrost mięśniaka. Czy mogę być zakwalifikowana na innowacyjny zabieg jakim jest termoablacja ultradźwiękowa? Gdzie mam się udać na wizytę kwalifikacyjną? Czy zajmuje się tym tylko Rzeszów Pro Familia? 39 lat

Witam,
proponowałabym w tej kwestii rozmawiać ze swoim lekarzem prowadzącym (ginekologiem).
On udzieli Pani wszelkich odpowiedzi znając dokładnie Pani przypadek oraz zakres możliwości rzeszowskich spcjalistów.

Pozdrawiam,
lek. A. Witkowska