Wynik badania USG narządów jamy brzusznej

Wynik badania usg narządów jamy brzusznej-czy te wyniki są złe? Wątroba o wym a-p do 15,3cm-o jednorodnej dość znacznie stłuszczeniowej str echa,pęch żół-echo(-)bez cieni złogów.PZW do 0,7cm bez cieni złogów,przewody wewnątrzwątrobowe i zewnątrzwątrobowe nieposzerzone,ŻW w normie,Aorta-śred1,9cm,Trzustka o wym a-p19mm trzon-o jednorodnym wzmozonym echu i równym obrysie,Śledziona a-p11cm,jednorodna.Nierówny stercz.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Odchyleniem od normy jest stłuszczenie wątroby. Proszę wykonać USG gruczołu krokowego i pomiar PSA.
Pozdrawiam