Wynik badania USG piersi i sutki o budowie gruczołowej

Wynik USG piersi Sutki o budowie gruczolowej ,obraz drugiej fazy cyklu.w skutku prawym nie stwierdza się zmian ogniskowych ani poszerzonych przewodów mlekowych wsutku lewym 2-3 przybrodawkowo nadpowieziowo torbiel o wym 7*3.5 mm w obu dolach pachowych wezly chlonne nie powiększone pani tez stwierdzila ze obraz ukazuje ze mogę być w ciąży we wczesnej fazie ?

W badaniu znaleziono łagodną torbiel - bez zmian podejrzanych onkologicznie. Jeżeli chodzi o ciążę - proponuję test ciążowy i konsultację ginekologiczną. Budowa gruczołowa to jest normalna budowa piersi w Pani grupie wiekowej (zazwyczaj przewaga tkanki gruczołowej nad tkanką tłuszczową ).