Wynik badania USG piersi u 31-letniej kobiety

31 lat, 2xporód 3l i 1,5l Rutynowe bad usg,podejrzana zmiana, mammotomia: wynik hist naciekajacy rak NST BRI III (3 3 2) gruczołu piersiowego. Poza tym bardzo liczne przewody z cechami raka wewnatrzprzewodowego (DCIS) G2 typ lity i lity z martwica. Receptor ER- 80% wybarwionych jąder komórek raka Receptor HER -2(3 ) PyR-brak ekspresji Ki67( ) 30% . Jakie szanse?zmiana ok 2cm węzły niepowiekszone

Konieczne szybkie podjęcie leczenia. Radykalne leczenie jest niezbędne. Proszę nie przesuwać terminu leczenia. To jedyna szansa na Pani wyleczenie.