Wynik badania USG piersi u 33-latki

Witam byłam na usg piersi w sumie wynik wyszedł ok Piersi o budowie gruczołowo- tłuszczowej bez zmian podejrzanych o złośliwość w badaniu usg. W ogonie Spence''a piersi lewej wewnątrzsutkowy węzeł chłonny śr.10mm -US BI-RADS2,dostałam odpowiedz na to pytanie że nie mam się czym martwić że należy pamiętać żeby usg robić w tej samej fazie cyklu między 5 a 10 ja to usg zrobiłam przed okresem to wogóle jest moje pierwsze usg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na zmianę łagodną. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.