Wynik badania USG piersi u 35-latki

Proszę o pomoc, USG piersi prawej. Wywiad onkologiczny nie obciążony. Budowa gruczolowo-tłuszczowa .Gruczoł piersiowy prawy:palpacyjnie na godz. 2 wyczuwa sie guzek sr. ok. 3 cm, ruchomy. Sonomammograficznie echoujemna struktura sr. 3 cm dajaca cien akustyczny. Doły pachowe wolne. Wykonano PCI uzyskujac gesta wydzieline.Wykonano rozmazy do bad.cytologicznego.Rozpoznanie : Amorficzne masy białkowe. Proszę o pomoc co robic dalej.

Z opisanego przypadku wynika, że powinna się Pani skonsultować z chirurgiem onkologicznym i rozważyc wykonanie powtórnego badania USG oraz biopsji gruboigłowej, gdyż materiał pobrany podczas biopsji cienkoigłowej jest niediagnostyczny, a opis zmiany budzi pewne podejrzenie. Ciężko powiedzieć coś więcej nie widząc zdjęcia zmiany wykonanego podczas badania USG.