Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 1 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania USG piersi u 35-latki

Proszę o pomoc, USG piersi prawej. Wywiad onkologiczny nie obciążony. Budowa gruczolowo-tłuszczowa .Gruczoł piersiowy prawy:palpacyjnie na godz. 2 wyczuwa sie guzek sr. ok. 3 cm, ruchomy. Sonomammograficznie echoujemna struktura sr. 3 cm dajaca cien akustyczny. Doły pachowe wolne. Wykonano PCI uzyskujac gesta wydzieline.Wykonano rozmazy do bad.cytologicznego.Rozpoznanie : Amorficzne masy białkowe. Proszę o pomoc co robic dalej.
KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu

Krwawienie w ciąży - przyczyny i postępowanie

Z opisanego przypadku wynika, że powinna się Pani skonsultować z chirurgiem onkologicznym i rozważyc wykonanie powtórnego badania USG oraz biopsji gruboigłowej, gdyż materiał pobrany podczas biopsji cienkoigłowej jest niediagnostyczny, a opis zmiany budzi pewne podejrzenie. Ciężko powiedzieć coś więcej nie widząc zdjęcia zmiany wykonanego podczas badania USG.

0

Proszę być pod opieką lekarzy dotychczasowych! W opisie nie ma mowy o podejrzeniu nowotworu! zż

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy