Wynik badania USG piersi u 44-letniej kobiety

Witam, dziś byłam na USG piersi, bardzo proszę o poradę czy mój wynik świadczy oo czymś groźnym? Piersi o budowie gruczolowo- tłuszczowej, zmian ogniskowych litych nie stwierdzam. Najwieksza torbiel w piersi lewej 7 mm. Przewody wyprowadzające poszerzone do śr 2,5 mm obustronnie w kwadrantach zewnętrznych górnych i okołobrodawkowo. Skóra właściwa prawidłowa, w lewym dole pachowym prawidłowo zbudowany wezeł chłonny o wym: 14/9mm bez znaczenia klinicznego, BIRADS 2. PROSZĘ O FACHOWA ODPOWIEDZ

Badanie USG wskazuje na prawidłowy obraz piersi. DO regularnej kontroli (samobadanie co 1 mc, kontrola lekarska co roku, badanie obrazowe min 1x /2 lata)