Wynik badania USG piersi w ciąży

Witam. Żona lat 34 jest w ciąży 2gi raz. Przy pierwszej ciąży miała w piersiach torbiele które później zniknęły. Teraz jest w 10 tyg ciąży i zarzyczyła sobie usg piersi. Wynik: Piersi o budowie gruczołowej, z niewielką ilością tk. tłuszczowej. W lewej piersi zmian patologicznych ogniskowych: litych ani torbielowatych nie stwierdzam. W prawej piersi na godz 18-tej, poniżej brodawki zmiana hypoechogeniczna o nieostre zatartych granicach o śr. 14 mm. Węzłów brak. Proszę o opinię bo żona panikuje.

Witam serdecznie,

Po opisie, który Pan zamieścił nie ma powodów do paniki, ale sugeruję udać się z wynikiem na konsultacje do lekarza ginekologa, ponieważ postawienie ostatecznego rozpoznania leży w jego gestii.

Pozdrawiam.