Wynik badania USG tarczycy 39-letniej osoby do analizy

Witam. Mam 39 lat, jestem kobietą i proszę o zinterpretowanie moich wyników. USG tarczycy-tarczyca niepowiększona. W prawym płacie zmiana ogniskowa wielkości 7 mm x 4 mm - normoechogeniczna z hipoechogeniczną obwódką bez cech wzmożonego przepływu w bad. CD. TSH 1,630 (0,280-4,300),FT3 3,22 (2,00-4,40) FT4 1,20 (0,93-1,70). Dziękuję bardzo.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wyniki hormonalne są w normie, znaleziona zmiana jest bardzo mała, w zalezności od preferancji endokrynologa albo będzie starał się ją nakłuć i pobrac materiał do badania histopatologicznego albo pozostawi do obserwacji w usg przez jakiś czas.
Pozdrawiam