Wynik badania USG tarczycy i hormonów

Dzień dobry, dzisiaj zrobiłam usg tarczycy wynik jest następujący : Prawy płat : 14x16x32 mm Echogenność nieco niejednorodna nieco obniżona Lewy płat : 13x7x27 mm Echogenność jw , pojedyńcze pasma echogeniczne TSH t3 t4 i aTPO w normie Mam pytanie czy ten wynik usg jest prawidłowy a jeśli nie to co to może oznaczać na wizytę do endokrynologa muszę czekać jeszcze 3 miesiące. Proszę o odpowiedź.

Aleksander Ropielewski

Wynik w normie nie ma powodu do obaw, może Pani spokojnie czekać do wizyty z endokrynologiem.