Wynik badania USG tętnic domózgowych

Witam.Oto wynik badania USG tętnic domózgowych prosze o interpretacje: drobne,uwapnione blaszki miażdzycowe w rozwidleniu CCAR bez cech istotnych hemodynamicznie zwęzeń.Kinking ICAL.Parametry doplerowskie przepływu krwi w tętnicach szyjnych w normie.Przepływ krwi w tętnicach domózgowy.Prędkość i spektrum przepływu krwi w tętnicach kregowych w normie.

Witam serdecznie,

Wynik badania USG Doppler świadczy, że w rozwidleniu tętnicy szyjnej wspólnej prawej znajdują się blaszki miażdżycowe, które nie wpływają istotnie na przepływ krwi. Pozostałe tętnicę wolne od blaszek miażdżycowych z prawidłowym przepływem.
Wskazana wraz z wynikiem konsultacja u lekarza kierującego na badanie.

Pozdrawiam.