Wynik badania USG u 4-latka

witam, mój 4-letni wnuk po badaniu usg ma stwierdzone znalezione liczne , rozsiane węzły chłonne największy na osi długiej 12mm. morfologiczne zmiany hypoechogenicznej strukturze. w świtle jelita cienkiego i grubego nadmierna ilość tresci gazowej. jak na swój wzrost jest mały stoi w miejscu i waży 12 kg. ma bardzo wzdęty brzuch częste biegunki. proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc coś więcej powiedzieć należy wykonać badanie lekarskie i rozszerzyć diagnostykę. Proszę udać się do pediatry.