Wynik badania USG wątroby 37-letniej osoby do analizy

prosze o komentarz mojego wyniku usg: watroba nie powiekszona o nieco pstrej echogenicznosci wskazuje w seg.5 ognisko niejednorodne nieco hyberdensyjne sr ok 34.obraz moze sugerowac naczyniaka. pecherzyk zolciowy echoujemny o znacznie pogrubionej scianie zmiany zapalne przewlekle bez ech zlogow drogi zolciowe nie poszerzone.trzustka , sledziona ,nerki prawidlowa.przestrzen zaotrzewna przeslonieta gazami nie do oceny.pecherz moczowy bez zlogow prostata w normie. dziekuje za odpowiedz

Witam,
Ogólnie w wątrobie bez znaczących zmian. Proponuje kontrolę usg jamy brzusznej za 6 miesięcy. W tym czasie lepsza dieta, sport, mniej /wcale alkoholu. Pęcherzyk o pogrubiałej ścianie? skąd
Warto porozmawiać z lekarzem rejonowym: wywiad, badanie, lekarskie, etc
pozdrawiam,