Wynik badania USG żył kończyn dolnych do oceny

witam prosze o interpretacje wynikow usg d zyl konczyn dolnych Zyly powierzchniowe konczyna dolna prawa zastawka w ujsciu VSM wydolnaPien VSM nie poszerzony wydolny na calej dlugosci .VSP NIEWYDOLNA POSZERZONA DO 12MM ZASILA zylaki podudzia.VSP uchodzi do zyly podkolanowej ujscie niewydolne 3cm nad kostka boczna uwidoczniono niewydolny poszerzony perforatorsr.3,5 mm w 1/3gornej powierzchnibocznej perforatorsr. 5,0mm 5 cm nad kostkaprzysrodkowa perforator sr. 4,5 mm czy ten opis badania wymaga le

Taki wynik badania świadczy o całkowitej niewydolności żyły odstrzałkowej z niewydolnością i znacznym poszerzeniem perforatorów co zapewne będzie wymagało leczenia operacyjnego. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z chirurgiem.