Wynik badania w kierunku Boreliozy, kaszel a podwyższone ciśnienie krwi

Pod koniec października zrobiłem badanie w kierunku Boleriozy Boleroiza IgG ilościowo (S21) Wynik w surowicy 36,130. wynik ujemny < 16 , wynik wątpliwy 16 - 22 ,wynik dodatni > 22 Lekarz rodzinny zastosował leczenie Ospamox 1000 mg 2x1,przez 20 dni W połowie grudnia przechodziłem infekcje silny kaszel leczony antybiotykiem przez 3 dni. Lekarz zlecił badania podstawowe krew mocz- Wyniki wyszły w normie. Obecnie stwierdził podwyższone ciśnienie oraz arytmię serca ( EKG ) . Zastosow

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety powyższy opis nie jest skończony. Konieczna wizyta u kardiologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.