Wynik badania w kierunku boreliozy u 4-latka

moj 4letni synek ma wynik boreliozy IgG0,21 igM 0,76 WYNIK WYKONANY W 7 TYDZIEM PO UGRYZIENIU kleszczem .co oznacza i jak się leczyć i do jakiego lekarza sie udać .Jeszcze ma podniesiony wynik zelaza 156 ,,norma 35-135,,,,,hemoglobina12,9,,,,z góry dziekuje za odp

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie można sie wypowiedziec. proponuje udac sie do lekarza pediatry.