Wynik badania w kierunku chlamydii 18,56

Witam Bardzo proszę o interpretację wyników chlamydia trachomatis: ch.tarchomatis IgG wynik ujemny poniżej 16 wynik niejednoznaczny 16-21,9 wynik dodatni powyżej 21,9 Ja mam 18,56 czyli niejednoznaczny Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Wynik jest niejednoznaczny. Proponuję powtórzyć badanie oraz wraz z wynikami udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.