Wynik badania w kierunku cytomegalii i chlamydii po odejściu wód płodowych w 18. tygodniu ciąży

Witam! Byłam w 18tyg ciąży i przedwcześnie odeszły mi wody. 4tyg temu poród naturalny, łyżeczkowanie. Postanowiłam zrobić badanie na cytomegalie i chlamydie. Prosiłabym o odpowiedz czy wyniki są dobre, ponieważ wizytę mam za 1,5tyg a trochę się niecierpliwię. Cylomegalia IgG 404,400 AU/ml Cytom. IgM 0,590 S/CO. Chlamydia IgG 70,46 RU/ml Chlam. IgM 0,35 Ratio z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się dokładnie wypowiedzieć. Wyniki wskazują na brak świeżego zakażenia.