Wynik badania w kierunku HPV u chłopaka

4 miesiace temu miałam kontakt oralny z chłopakiem byłam jedynie stroną czynną. Przestraszyłam się bardzo zakażenia hpv ( nie mam objawów). Namówiłam chłopaka na wykonanie genotypowania 37 typów hpv. Wynik wyszedł ujemny. To znaczy, że ja też jestem zdrowa? Chodzi o to czy przez ten okres czasu zdążył mnie zarazić a później jego organizm zwalczył wirusa dlatego nie wyszedł w badaniach? Oczywiście badania też zrobię ale za ok. 2 miesiące a do tego czasu zwariuje .

Aleksander Ropielewski

Nie ma powodu do obaw. Proszę spokojnie wykonać badanie po ok 2-3 miesiącach od czasu stosunku.