Wynik badania w kierunku kiły po 6 tygodniach od ryzykownej sytuacji

Witam, mam takie pytanie otóż wykonałem badania w kierunku kiły po 6 tygodniach od tzw. ryzyka VDRL ujemny, FTA ujemny TPHA ujemny FTA ABS ujemny, moim ryzykiem nie był seks ani całowanie usta usta, dotykałem kobiete w jej miejsce intymne bez tzw. palcówki na palcach w tym czasie nie miałem otwartych ran,zadrapań na palcach itp. czy robić dalej badania i się testować czy w tej sytuacji odpuścić sobie i się nie zadręczać dalej? proszę o porade

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć testy za około 3 tygodnie lub wykonać metodą PCR dla pewności.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję powtórzyć testy za około 3 tygodnie lub wykonać metodą PCR dla pewności.