Wynik badania w kierunku toksoplazmozy 31-letniej osoby

to jeszcze raz ja przepraszam ale nie wpisalam wszytkiego a chciala bym wiedziec co ten wynik oznacza??????Toxoplazmoza IgG-(X43) 310,0 IU/ml 0-3 H Test IU/ml <1,0 wynik ujemny IU/ml>1,0<3,0 wynik wątpliwy IU/>3,0wynik dodatni test drugi (po trzecim tygodniu)IU/<1,0 wynik ujemny IU/ml>1,0<30,0 wynik watpliwy IU/ml 30,0 wynik dodatni Toxoplazmoza IgM(X45) Ujemny COI COI<0,8wynik ujemny COI>0,8<1,0 wynik wątpliwy COI>1,0 wynik dodatni prosze mi powiedziec co znaczają te wyniki??????

Aleksander Ropielewski

Wynik świadczy o infekcji w przeszłości i w sytuacji objawów klinicznych o świeżym zakażeniu (poziom IgM niejednoznaczny). Należy skonfrontować ze stanem klinicznym.