Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 8 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Wynik badania w kierunku toksoplazmozy u 31-letniej osoby

proszę mi powiedziec bo nie mam zielonego pojecia co mi z wyników wyszło Toxoplazmoza IgG-(X43) 310,0 IU/ml interpretacja test 1 rzut IU/ml <1,0 wyniki ujemny IU/ml 1,0 > 3,0 wynik wątpliwy IU/ml>3,0 wynik dodatni Test drugi drugi rzut(po trzech tyg.)IU/ml<1,0 wynik ujemny IU/ml>1,0<30,0 wynik wątpliwy IU/ml>30,0 wynik dodatni prosze mi napisać co te wyniki oznaczają!!!!
KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

#dziejesienazywo: Czym jest wirus HIV i jaka jest skala jego występowania

Charlie Sheen oficjalnie przyznał, że jest nosicielem wirusa HIV, co ukrywał przez wiele lat. Jak wyglądają statystyki zachorowalności w Polsce i na świecie? Czym jest wirus HIV? Kto znajduje się w grupie ryzyka i w jaki sposób sprawdzić, czy jesteśmy jego nosicielami. Czy każda osoba zakażona wirusem HIV zachoruje na AIDS? Na te i inne pytania odpowiada gość Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej - immunolog dr Paweł Grzesiowski.

Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania

Niestety nie podała Pani wartości dotyczącej drugiego oznaczenia. Pierwsze oznaczenie oznacza prawdopodobnie dawną infekcję ale żeby to potwierdzić konieczne jest wykonanie awidności. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badania.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy