Wynik badania w kierunku toksoplazmozy we wczesnej ciąży

Witam, Istnieje prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży (od kilku dni), choć testów jeszcze nie wykonywałam (za wcześnie na miarodajne wyniki). Zrobiłam sobie badania w kierunku toksoplazmozy (po fakcie współżycia), które mnie zmartwiły, mianowicie: przeciwciała w klasie IGG 22,35 (powyżej 3 wynik dodatni), przeciwciała IGM 2,23 (powyżej 0,64 wynik dodatni). Czy to oznacza, że zakażenie jest świeże,czy że może już się kończy?Czy na tej podstawie można to stwierdzić?Kto może zlecić leczenie?

Lek. Tomasz Budlewski

prosze koneicznie powtórzyć badania i wykonac oznaczenei beta hcg jesli dodtanie proszę koniecznie udac się do lekarza ginekolohga. jeżeli beta hcg ujemne to do lekarza rodzinnego.