Wynik badania wątroby i poziom ALAT

wątroba niepowiększona o niejednorodnej echogeniczności z geograficznymi obszarami hiper i hipoechogenicznymi - prawidłowy miąższ w stłuszczałym narządzie susp. bez zmian ogniskowych ALAT -co 3 miesiące 50; 53; 63 reszta w normie

Renata GrzechociĹska

Witam.
Podwyższone są parametry wątrobowe, zapewne jest to wynikiem stwierdzonego w USG stłuszczenia wątroby.
Pozdrawiam