Wynik badania wątroby i stan po zapaleniu wątroby typu C

Witam. Odebrałem niedawno wypis ze szpitala i mam napisane w rozpoznaniu opisowym że miałem zapalenie wątroby typu C oraz Hiperlipidemia. Moje z krwi AIAT 1112, AspAT 611, Bilirubina cal. 4,81 , Trojglicerydy 231 mg., czas protomibinowy 12,8s gamma GT 1072. A pytanie mam takie: W jakim stopniu moja wątroba może być uszkodzona ? Dziękuję.

Proszę jak najszybciej skonsultować się z lekarzem specjalistą chorób zakaźnych lub hepatologiem, który wdroży odpowiednie leczenie i przedstawi Panu opcje terapeutyczne. Celem poszerzenia swojej wiedzy może Pan zapoznać się ze skalą Childa-Pugha.