Wynik badania wzroku u 3,5-letniego syna

interpretacja wyników u 3,5 latka Witam, ostatnio w przedszkolu syn miał komputerowe badanie wzroku bez zakraplania oczów. Dostałam karteczkę z n/w wynikami R - SPH ( -0,50 ) CYL ( -0,50 ) AX 75 L - SPH ( 0,50 ) CYL ( - 0,25 ) AX 88 PDE = 53 czy powinnam udać się z dzieckiem na ponowne badanie oczu tym razem z zakraplaniem?

Małgorzata Panek

Proszę udać się z dzieckiem i pokazać wyniki badania lekarzowi okuliście .
Pozdrawiam