Wynik beta-HCG a ciąża pozamaciczna

Witam mam 25 lat staramy się z mezem o dzidziusia ale na razie bez skutku, bylam ostatnio u ginekologa aby sorawdzic czy wszystko jest w porzadku, ostatnia moja miesiaczka wystapila 16 października i trwala 2 dni dlatego pani doktor kazala zrobić test beta hcg aby wykluczyć ciaze pozamaciczna zrobilam test w sobote 8 listopada i mój wynik jest <0,1 czy to ciaza pozamaciczna? proszę bardzo o odpowiedz i z góry dzikuje :)

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik poniżej 0,1 oznacza, że jest ujemny i nie ma w tym momencie raczej możliwości żeby była Pani w ciąży pozamacicznej czy też prawidłowej. Pozdrawiam.