Wynik beta-HCG 571,3 w 5. tygodniu ciąży

dzień Dobry Mam pytanie doktor mi zalecił badanie beta hcg ponieważ według obliczeń jego jestem w 5 tyg! tylko że tam nic nie widac moj wynik to 571,3 czy to nie jest zbyt niski wynik na ten czas ciazy prosze o pomoc bo sie martwie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podany wynik badania mieści się w zakresie szerokiej normy dla podanego wieku ciąży. Z otrzymanym wynikiem badania proszę udać się do lekarza prowadzącego.