Wynik beta-HCG w 25. dniu cyklu

Mialam robione hcg wynik to <50 lekarz powiedzial brak cazy, dodam ze moj cykl to 29 dni, dzis jest 30 dzien okresu brak a test robilam w 25 dniu cyklu, prosze o porade

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Może Pani poczekać kilka dni i spróbować jeszcze raz wykonać test ciążowy dla pewności ( jeśli nadal nie będzie krwawienia miesiączkowego). W przypadku wczesnej ciąży każdy dzień to znaczne zwiększenie się stężenia hormonu gonadotropiny kosmówkowej. Pozdrawiam.