Wynik beta-HCG w dniu przewidywanego okresu

Witam, 27 Z miałam początek okresu (zwykle regularne 28 dniowe). 1 XI (dzien po ostatnim dniu krwawienia) miałam stosunek bez prezerwatywy, partner nie skończył jednak we mnie. 17 XI beta hcg wyszło <0,1 a 24 w dniu przewidywanego okresu total hcg wyszlo <2. Okresu nadaj jednak nie mam. Czy badania były robione za wcześnie czy też można już wykluczyć ciążę?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Po tym czasie badanie b-hCG powinno być już miarodajne, jeżeli okres w dalszym ciągu będzie się opóźniał proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam