Wynik beta-HCG we wczesnej ciąży

Witam bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania beta hcg mój wynik to 8850.0 mlU/ml. Byłam ostatnio u ginekologa powiedziano mi ze to bardzo wczesna ciaza bo poczatek 6 tygodnia i niestety nie widac jeszcze dokladnie zarodka. Dlatego skierowano mnie jeszcze na te badania. Ostatnia miesiaczke mialam 20 marca 2014r. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję.

Robert Markowski Ginekologia

Szanowna Pani , kontrolne badanie USG ( najlepiej dopochwowe) odpowie , czy ciąża się rozwija. Jeżeli był widoczny pęcherzyk żółtkowy, zarodek powinien być widoczny po 10 dniach.