Wynik BHCG a data zapłodnienia

witam jak liczy betahcg czy wynik bety jest od ostatniego okresu jezeli wyszlo mi 5 tyg to ile to od zaplodnienia czy tabletka 72hapowoduje plamienia a nie okres bo mialam jakis dziwny czy moglo yo byc spowodowane tab czy dzieci do 12 tygodnia ciazy rozwijaja sie tak samo czy w ciazy mozna miec okres czy raczej zanika calkiem do ktorego tyg jest z usg najbardziej wiarygodna data podana przez gina jezeli chodzi o zaplodnienie

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tabletka 72h może być przyczyną plamień. W niektórych przypadkach w ciąży może występować regularne krwawienie. Wiek ciąży określony przez ginekologa należy uznać za prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do ginekologa.