Wynik bHCG a niewidoczna ciąża w badaniu USG

Proszę o odpowiedź. W czwartek 8 grudnia była u ginekologa, który stwierdził, że nie widzi ciąży. Kazał zrobić test z krwi. Piątek 8 grudnia beta 321. Czy to możliwe, że przy takej wartości Hcg nie było widać pęcherzyka dzień wcześniej? W poniedziałek 12.12 powtórzyłam Bete by sprawdzić przyrost. Wynik 1230. W piątek wizyta u ginekologa. Czy jest szansa, że teraz będzie już coś widoczne?

Lek. Tomasz Budlewski

Uznaje sie iż około beta hcg około 1000 powinno być widoczny pęcherzyk w macicy.