Wynik BHCG a podejrzenie ciąży

Witam,mam kolejne pytanie, ostatnia miesiaczke mialam 13.12.2013. 16 stycznia podczas badania usg lekrz nie widzial ciazy, 17 zrobilam Bhcg - wyni 172,5, po tygodniu podczas kolejnego usg dalej nic, po dwoch tygodniach znowu nic i beta 2375 a to 8 tydzien,nie wiem co o tym myslec. -

Taki wynik beta-hCG i nie stwierdzania pęcherzyka ciążowego w jamie macicy sugeruje występowanie ciąży pozamacicznej. Proszę chodzić regularnie na wyznaczone wizyty u ginekologa.