Wynik bhcg a ryzyko ciąży

Czy jeżeli współżyłam z chłopakiem 17 i 30 sierpnia a beta hcg z krwi została wykonana 4 i 12 listopada z wynikiem

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Nie podała Pani wartości beta hCG więc trudno mi coś powiedzieć w tym temacie. Wiarygodność testu na obecność beta hCG jest największa po upływie co najmniej 10 dniu jeżeli badanie jest z krwi i 14 dni z moczu