Wynik bHCG a szanse na ciążę po poronieniu

Jestem w 40 dc. dzisiejszy wynik beta hcg to 3,3 mIU/ml. Owulacja najprawdopodobniej nastąpiła w 19 dc. Moje cykle mają długość 33 dni. Zastanawiam się co oznacza ten wynik. Pierwszą ciążę poroniła na początku tego roku w 8 tygodniu. Mam podobne objawy jak w poprzedniej ciąży, tyle tylko iż w tamtym przypadku odczuwałam dość intensywny ból w trakcie implantacji zarodka. W chwili obecnej odczuwam bóle głowy oraz brzucha. Kasia

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje oznaczyć ponownie poziom beta hcg i udac sie do lekarza ginekologa.