Wynik bHCG i brak pęcherzyka ciążowego w 5 tygodniu ciąży

Witam w poniedzialek bylam u ginekologa i powiedzial ze tj 5tydzien ciazy ale nie widzial pecherzyka ciazowego czy co jest nie tak?? Wynik bhcg jest 783,5 czy to dobry wynik co to oznacza?? Niepokoje sie

Milena Lubowicz

W tej chwili jedyne co można zrobić to poczekać do kolejnego terminu usg. Być może ciąża jest jeszcze wczesna i trudna do uwidocznienia w badaniu. Niestety może się okazać, że to np. ciąża pozamaciczna.
Pozdrawiam