Wynik bHCG i pozytywne testy ciążowe a wykluczenie ciąży w badaniu ginekologicznym

Witam! Dwa tyg. po stosunku zrobiłam test beta hcg i wyszedl 31.5. W odstepach kilkudniowych zrobilam dwa testy i byly pozytywne. Cztery tygodnie po stosunku poszlam do ginekologa a on na usg dopochwowym stwierdzil brak ciazy i kazal przyjsc za 9 dni. Powiedzial tez ze hcg nie musze juz powtarzac.Czy to mozliwe ze nie jestem w ciazy pomimo tych wyniku i samych objawow. Dodam ze okres mam bardzo nieregularny.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Szansa na ciążę jest duża. Konieczne jest powtórzenie badania USG.