Wynik bHCG i pozytywny wynik testu ciążowego

Wynik beta hcg Witam, 25 sierpnia poroniłam w 8 tygodniu ciaży. Miałam łyżeczkowanie. Nastepnie 28 wrzesnia oraz 28 pazdziernika miałam okres. Nastepny juz sie nie pojawił. 9 listopada kochałam sie z mezem bez zabezpieczenia. 3 dni po opozniajacej sie miesiaczce zrobiłam test ciazowy wyszedł pozytywny, W tym samym dniu zrobiłam test z krwi beta hcg wynik 3445,0 mlU/ml. Proszę o interpretacje wyniku bety.

Elżbieta Rhone

Witam,
przy takim poziomie beta HCG może istnieć już możliwość uwidocznienia ciąży w USG - polecam wizytę u ginekologa.